i

Про проєкт

Візія
Проєкт «Запорізька Спадщина» покликаний забезпечити безперешкодний доступ містян та усіх бажаючих до першоджерел, які відображають історію Запоріжжя. Минуле нашого міста має у повному обсязі увійти до національного культурного простору та стати його упізнаваною самобутньою складовою з невичерпною смисловою енергією невпинного розвитку.
Команда проєкту
Реалізація проєкту відбувається у творчій співпраці представників департаменту культури і туризму Запорізької міської ради (Сергій Білов та Павло Кравчук), Державного архіву Запорізької області (Олександр Тедєєв та Олена Величко), Запорізького наукового товариства ім. Якова Новицького (Сергій Білівненко та Петро Бойко).
Наші партнери
Партнерство у рамках проєкту залишається відкритим. Першими свої зібрання для формування окремих колекцій ресурсу «Запорізька Спадщина» люб’язно надали відомі меценати Валерій Гуща та Олександр Архіпов. Для подальшої співпраці запрошуються як окремі приватні особи, так і музейні, бібліотечні заклади, що готові надавати матеріали для сканування та їх подальшого розміщення на ресурсі.

Спеціальний партнер: CityFace - науковий проєкт «Практики саморепрезентації багатонаціональних міст в індустріальну і постіндустріальну добу»

Правила використання матеріалів
Використання будь-яких матеріалів ресурсу «Запорізька Спадщина» безкоштовне за умови публікації, розміщення їх в соціальних медіа або в засобах масової інформації з посиланням на ресурс, з його водяними знаками (zp_heritage). В інших випадках необхідно звернутися до розпорядника відповідних матеріалів, вказаному у назві колекції або описі конкретного джерела.
Як взяти участь у наповненні ресурсу
Кожен зареєстрований користувач має можливість через особистий кабінет пропонувати матеріали для наповнення будь-якої колекції. Матеріали особистого походження будуть зосереджені в окремій колекції «Яка твоя історія?», що є продовженням однойменного проєкту, реалізованого Запорізьким науковим товариством ім. Якова Новицького за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На ресурсі також будуть розміщуватися світлини, зібрані у рамках даного проєкту.
Контактна інформація
Пропозиції та запитаннями просимо надсилати на електронну адресу творчого
керівника проєкту Павла Кравчука: ppkravchuk@gmail.com.